Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/wwwdlafirm/ftp/21pm.pl_website/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/wwwdlafirm/ftp/21pm.pl_website/wp-includes/plugin.php on line 600
Opis funkcjonalności związanych z zamykaniem zadań w projekcie - Zarządzanie projektamiZarządzanie projektami
Jak działa wyszukiwanie w aplikacji do zarządzania projektami 21pm.pl?
Listopad 20, 2015
Show all

Opis funkcjonalności związanych z zamykaniem zadań w projekcie

Po kilku miesiącach działania aplikacji 21pm.pl zauważyłem, że sposób zamykania zadania jest zbyt skomplikowany (mało intuicyjny). Ponadto może sprawiać trudności pracując na urządzeniach mobilnych. Postanowiłem uprościć zarządzanie zadaniami.

sposoby zamykania zadań w projekcie dostępne w aplikacji do zarządzania projektami 21pm.pl

sposoby zamykania zadań w projekcie dostępne w aplikacji do zarządzania projektami 21pm.pl

Retusz wizualny

Dziś raczej każdy wie jak wygląda pole checkbox. Jednak aby praca z aplikacją była przyjemna zmieniłem standardowy wygląd na nieco przyjemniejszy dla oka. Teraz pole, które na liście zadań do wykonania znajdujące się po lewej jest większe i ładniejsze.

Dodatkowa funkcja

Dotychczas checkbox służył do zaznaczenia wybranych zadań i grupowo można było je zamykać lub usuwać (1). Zamykanie pojedynczych zadań było możliwe tylko za pośrednictwem rozwijalnego menu znajdującego się po prawej stronie.

Obecnie do przycisku dodaliśmy możliwość zamknięcia pojedynczego zadania (2).

Comments are closed.