Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/wwwdlafirm/ftp/21pm.pl_website/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/wwwdlafirm/ftp/21pm.pl_website/wp-includes/plugin.php on line 600
Delegowanie zadań przez pracownika innym pracownikom lub podwykonawcy - Zarządzanie projektamiZarządzanie projektami
Jak udoskonalić proces zarządzania projektami w małych rodzinnych firmach
Marzec 29, 2016
Show all
delegowanie zadań przez pracownika innym pracownikom lub podwykonawcom

Podczas spotkania z klientem zainteresowanym aplikacją 21pm.pl pojawił się temat związany z delegowaniem zadań przez pracowników. Jego firma zatrudniająca kilkanaście osób i specjalizuje się w sprzedaży internetowej ekskluzywnych produktów.

W firmie każdy zna zakres swoich obowiązków i wie czego może oczekiwać od kolegów/koleżanek z pracy. W związku z tym padła propozycja by w aplikacji 21pm.pl umożliwić pracownikom delegowanie zadań lub tworzenie nowych zadań dla pracownika lub podwykonawcy.

 

Sądzę, że większość firm zatrudniających do 30 pracowników funkcjonuje na podobnych zasadach jak w opisywanym przykładzie. Pracownicy mogą bezpośrednio przekazywać sobie zadania w ramach aplikacji 21pm.pl co znacznie odciąży osoby zarządzające zespołem. Ich rola sprowadzać się będzie do analizy i nadzoru nad jakością pracy.

Comments are closed.