Cechy aplikacji

Zarządzanie projektami dzięki 21pm.pl staje się skuteczniejsze

Poznaj podstawowe moduły aplikacji 21pm.pl, dzięki którym zwiększysz wydajność zespołu oraz usprawnisz działanie twojego zespołu

Rozwój aplikacji 21pm.pl

przedstawiamy na przestrzeni ostatnich lat jak powstawały kolejne wcielenia naszej aplikacji do zarządzania projektami i zespołem
 • 16.09.2014Powstanie pomysłu na aplikację 21pm.pl

  Pracując z zespołem nad kolejnymi projektami doszedłem do wniosku, że przydał by się solidny system do zarządzania projektami, taki który będziemy mogli dostosować do wszelkiego rodzaju projektów.
 • 03.11.2014Analiza przed wdrożeniowa aplikacji

  Jest obowiązkowa. Zawiera obecną sytuację na rynku oraz propozycję rozwiązań jakie chciałbym uwzględnić w projekcie..
 • 14.12.2014Zakończenie dokumentacji wdrożeniowej

  Po dwóch miesiącach mamy dokumentację wdrożeniową na aplikację zarządzania projektami. Powoli ruszają prace nad projektem bazy danych dla aplikacji oraz przygotowywany jest serwer testowy.
 • 14.01.2015Pierwsze uwagi i korekty

  Po ponad dwóch miesiącach prac nad aplikacją otrzymuję już wyniki pierwszej analizy i testów aplikacji. Głównie dotyczą nieprawidłowości w działaniu na IE oraz tematy związane z nawigacji po poszczególnych działaniach jak zapis formularza czy kwestie zarządzania klientami. Lista pierwszych uwago liczy sobie 20 punktów - to chyba nie jest tak źle :)
 • 03.02.2015Kolejne testy i kolejne uwagi do rozpatrzenia

  Tum razem dokumentacja zawiera 36 punktów z uwagami, które przede wszystkim dotykają stabilności i przejrzystości powstającej aplikacji. Poprawiamy na bieżąco i jednocześnie tworzymy kolejne moduły.
 • 25.03.2015Uruchomiliśmy moduł komentarzy dla zadań

  Możliwość komunikacji pomiędzy pracownikami jest bardzo istotna. Ważne jest również by wymiana informacji o projekcie odbywała się w ramach tego projektu i była zawsze dostępna.
 • 28.05.2015Sposoby rozliczeń projektów z klientem

  Wdrożyliśmy możliwość rozliczania projektów w trzech wariantach. 1. Stosując jedną stawkę godzinową w projekcie. 2. Stosując stawki godzinowe przypisane pracownikom biorącym udział w projekcie 3. Nie stosowanie stawek godzinowych. (np. dla projektów wykonywanych dla siebie)
 • 30.06.2015Projekty, etapy i zadania w praktyce

  Dokładna analiza zarządzania projektem pokazała, że jest jeszcze sporo do zrobienia. Usprawniliśmy dodawanie etapów oraz zadań. Pod lupę poszły procesy przypisywania użytkowników do projektu, poszczególnych etapów czy konkretnych zadań. Testy wykazały również konieczność przeprogramowania sposobu generowania struktury projektu.
 • 20.11.2015Poprawa sposobu zamykania zadań

  Pierwszy pomysł aby ukryć zamykanie zadania w menu rozwijalnym okazał się dość niewygodny w praktyce. Ponadto na urządzeniach mobilnych menu może być mało wygodne. Rozbudowaliśmy więc trochę funkcjonalność chackboxa przy każdym zadaniu. Teraz kliknięcie w niego zamyka lub otwiera na nowo zadanie. Dokładniejszy opis zamykania zadań znajduje się tutaj...